HENGKO banner

produktet tona

Kategoria e rekomanduar

  • Outlook fabrikë
  • 办公室会议1-1
  • pajisje
  • 6c1e1c05
  • DSC_3751 拷贝
  • DSC_3830
  • SGS Alibaba

HENGKO Technology Co, Ltd, është një prodhues i teknologjisë së lartë i përqëndruar në R&D, hartimin dhe bërjen e materialit të filtrit prej çeliku të pandryshkshëm prej metali poroz, të shpërndarësit të karbonit, sensorin e matësit të lagështisë së temperaturës dhe detektorët e gazit porotikë të detektuar, etj Ne jemi të përkushtuar të ndihmojmë klientët për të zgjidhur probleme të larta teknike dhe të vështira në industrinë e filtrimit, lagështisë dhe zbulimit të gazit.

HENGKO poshtë rreptë sistemit të menaxhimit të cilësisë për të siguruar produkte me cilësi premium, saktësi e shquar, pamjen delikate, diversitetit funksionale, modele të ndryshme dhe çmim të volitshme. Me R aftë & D ekip dhe prodhimit të avancuar dhe testimin e pajisjeve, ne jemi të aftë për të krijuar zgjidhje të veçanta të cilat janë të përshtatura për aplikimet e funksioneve, strukturave, materialeve, dimensionet për përdoruesit.