33d1313c

нашите производи

Препорачани категорија

  • компанијата врата
  • фабрика перспектива
  • 6c1e1c05
  • опрема
  • средба
  • warker

HENGKO технологија копродукции, Ltd е на високо-технолошки производителот се фокусираше на R & D, дизајн и изработка на синтерувани метални порозна нерѓосувачки челик филтри, карбонизација дифузор, детектор на влажност и истрага за домување сензор и гас детектори порозна домување итн Ние сме посветени на помагање на клиентите да се реши високи технички и тешки проблеми во филтрација, влажност и гас за откривање на индустријата.

HENGKO следи строги квалитетен менаџмент систем за да се обезбеди производи со врвен квалитет, Шешељ прецизност, нежен изглед, функционална разновидност, различни модели и прифатлива цена. Со вешти R & D тим и напредни производство и тестирање на опрема, ние сме способни за создавање на конкретни решенија кои се прилагодени на барањата на функции, структури, материјали, димензии за корисниците.