Kontaktoni me HENGKO

HENGKO Technology Co., Ltd.

Adresë

51-3,

Fu'an West Road,

Rruga Pinghu,

Distrikti Longgang,

Qyteti Shenzhen,

518111

Kinë

Telefoni

0086-755-88823250

+86-136 3151 2422

+86-134 2893 3969

orët

E hene e premte:

nga ora 8 deri në 12 dhe2 pasdite deri në 6 pasdite

E shtunë:

9 e mëngjesit deri në 12 të mëngjesit dhe2 pasdite deri në 5 pasdite

e diel:

Mbyllur

Gati për të mësuar më shumë?Na kontaktoni për një ofertë!

Më shumë informacion mbi produktin!


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni