Контактирајте со ХЕНГКО

Сè уште имате какви било прашања и детали треба да контактирате со HengKo, Ве молиме испратете барање како што следува.Ќе испратиме назад во рок од 24 часа, благодариме!

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

HENGKO Technology Co., Ltd.

Посетете ја фабриката

51-3,Фу'ан Западен пат,

Улица ПингХу,

Округот ЛонгГанг,

Шенжен Сити,

518111Кина

Телефон

0086-755-88823250

+86-136 3151 2422

+86-134 2893 3969

Време

Понеделник - Петок:

08:00 - 00:00 часот18:00 часот

Сабота:

09:00 - 17:00 часот


Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја